Jitka Josková slaví narozeniny s gorilou v zoo

Jitka Josková slaví narozeniny s gorilou v zoo
Foto: archiv divadla  /  Jitka Josková v roli oslavence.
Uherské Hradiště Kultura 29 / 06 / 2012

Jestli se něčeho ve Slováckém divadle nebojí, tak jsou to bláznivé akce, recese všeho druhu a neuvěřitelné nápady. „Nejsme to kamenné, vážené divadlo, které se bojí udělat si ze sebe legraci. Naopak, jsme hraví a baví nás to,“ říkají v divadle a nápad, který se rozhodli zrealizovat tuto sobotu, jim dává za pravdu. Herečka Jitka Josková totiž oslaví 30. narozeniny spolu s čerstvě čtyřicetiletým gorilím samcem Bossem ve zlínské zoologické zahradě.
„Kulaté narozeniny tak velkých osobností jsme přece nemohli nechat bez povšimnutí, zvláště když je slaví skoro ve stejný den,“ potvrzuje mluvčí zoologické zahrady Romana Bujáčková a dodává, že si váží smyslu pro humor uherskohradišťských divadelníků. „Je to přesně ta parta, která dělá hezčí dny. Můžeme vymyslet sebebláznivější nápady a ona do toho jde s chutí a naplno,“ dodává mluvčí a těší se na sobotní odpoledne, kdy oslavy vyvrcholí.
Nedočkavá je i samotná oslavenkyně. „Vždycky jsem snila o opravdu velkém parťákovi, se kterým bych oslavila narozeniny. Nenapadlo by mě, že to může být i gorilí samec,“ usmívá se Jitka Josková.
„Návštěvníky čeká spousta překvapení, ale hlavně doufáme, že se společně pobavíme a že přivítáme prázdniny, jak se sluší a patří,“ uzavírá Romana Bujáčková a připomíná, že návštěvníci se mohou zapojit do tipovací soutěže o oslavencích a mohou jim přinést i neotřelé dárky, z nichž budou vybrány a také odměněny ty nejoriginálnější. Celá akce začíná v areálu zoologické zahrady v sobotu 30. června ve 14.00.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace