Josef Kubáník v dalších dílech Ordinace

Josef Kubáník v dalších dílech Ordinace
Foto: Marek Malůšek  /  Jožka Kubáník - nejen herec divadelní, ale také seriálový.
Praha Kultura 31 / 10 / 2016

Je to pár měsíců, kdy se herec Slováckého divadla Josef Kubáník objevil v seriálu Ordinace v růžové zahradě II, a od zítřka se na něj mohou těšit diváci opět. „Moje postava se vrátí, tentokrát proto, aby jako právník obhajovala jednoho pacienta,” říká herec, jehož diváci znají i ze seriálů Gympl s (r)učením omezeným, Ohnivý kuře, Kriminálka Anděl a další.
„Natáčeli jsme v srpnu a další díly v září, tedy přibližně s tříměsíčním předstihem,” prozrazuje Josef Kubáník. „Moje postava toho zažila už opravdu hodně - od útoku na benzince, přes patálie s dvojčaty až po zjištění diagnózy HIV. To ale není starost nás herců. Co nám scenáristé napíší, to zahrajeme,” usmívá se s tím, že je to především velká zkušenost. „Rozhodně nepatřím mezi herce, kteří seriály pohrdají. Pokud to některý dělá a není to hvězda první kategorie, je to většinou ten, kterého nikde nechtějí. Pro mě je to příležitost poznat hraní na kameru. Je totiž trochu jiné než to divadelní,” říká upřímně. Navíc - každý díl Ordinace sleduje přes milion a půl diváků a to s sebou přináší i popularitu. Takového čísla se divadelní herec při každodenním hraní na jevišti nikdy nedočká.
S kým se už jako seriálový Josef Boháč v seriálu z nemocničního prostředí setkal? „Opět jsem točil s Honzou Čenským, k tomu se přidala Lucka Zedníčková a potkal jsem se před kamerou třeba i s panem Kačerem,” dodává Josef Kubáník. Díly, ve kterých se oblíbený uherskohradišťský herec představí, začne TV Nova vysílat od zítřka. Herec ale nezahálí, do Prahy pravidelně jezdí stále - kvůli dalšímu seriálu, ve kterém se, tentokrát na TV Prima, představí po Novém roce.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace