Kam vyrazí herci Slováckého divadla o prázdninách?

Kam vyrazí herci Slováckého divadla o prázdninách?
Foto: archiv divadla  /  Zdena Trčálek vezme rodinu do jižních Čech.
Uherské Hradiště Kultura 11 / 07 / 2010

Hercům Slováckého divadla začaly definitivně prázdniny. Kam vyrazí načerpat síly? Kde na ně můžete narazit?
Většina oslovených hradišťských divadelních osobností bude trávit prázdniny v tuzemsku. „Vyrazíme na rodinnou dovolenou na jih Čech, tam je moc krásně. Nezapomeneme pozdravit kolegy na otáčivém hledišti v Českém Krumlově a užijeme si Hlubokou,“ plánuje herec Zdeněk Trčálek, který naposledy zazářil v komedii Penzion pro svobodné pány. Je docela možné, že se tam potká i s rodinou herce Davida Vackeho, jenž tam bude trávit čas s manželkou Irenou a dcerou Veronikou. „Proč bychom se hnali k moři, když je třeba Český Krumlov tak krásný?!“ shodují se oba herci.
Ale ani mořské vlny nezůstanou bez hradišťských divadelníků. Alžběta Kynclová vyrazí na Krétu, Josefa Kubáníka zlákala Itálie. „Budu se tam taky učit,“ říká překvapivě herec a mluvčí divadla. „Po prázdninách mě s kolegy čeká komedie Bůh masakru a musím do hlavy dostat 80 stran textu. Doufám, že mi to na pláži půjde líp,“ přeje si. Na otázku, zda bude dovolenou trávit s legendární Květou Fialovou, moc odpovědět nechce. „A pak vyjde, že se tam chceme vzít, ne?“ dodává po zkušenostech s bulvárem s úsměvem.
Všichni se ale shodují, že po mimořádně náročné sezoně je odpočinek nezbytný. Po prázdninách herce totiž čeká další maraton. Kromě zmiňované komedie Bůh masakru, která bude velkou hereckou příležitostí pro čtyři osobnosti, se divadelníci pustí do velmi očekávaného muzikálu Cikáni jdou do nebe.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace