Kdy zase přijede Simona Stašová?

Kdy zase přijede Simona Stašová?
Foto: Česká televize
Uherské Hradiště Kultura 25 / 01 / 2019

Minulý týden se divadelnice z marketingového oddělení hodně zapotily. Začal totiž předprodej na slavné představení Simony Stašové Shirley Valentine a stačilo několik desítek minut a bylo vyprodáno. “Bohužel se mezi diváky našli takoví, kteří ze vzteku, že se na ně nedostalo, častovali kolegyně v pokladně velmi nevybíravými nadávkami a někteří neváhali sednout za počítač a svůj vztek si vylít i mailem,” říká herec a mluvčí divadla Josef Kubáník. “Je mi líto, že i tak neslušné diváky máme, ale s tím nic bohužel nenaděláme. Rád bych ale všechny ujistil, že jsme si vstupenky nerozebrali mezi sebou, jak se někteří mylně domnívají, v divadle jsou zavedená přísná opatření. Když je ale zájemců několik tisíc a vstupenek jen čtyři stovky, dá se předpokládat, že se na všechny opravdu nedostane,” dodává Josef Kubáník.
Zároveň ale slibuje, že se Slovácké divadlo pokusí s paní Simonou domluvit na dalším představení. “Paní Stašová byla u nás v divadle nadšená a hned listovala diářem, kdy může zase přijet. Těšíme se, že tomu tak bude i do třetice už proto, že se momentálně nevěnuje žádnému natáčení, ale jen divadlu,” uklidňuje diváky Josef Kubáník.

Co řekla Simona Stašová
“Film a televizi, vlastně natáčení vůbec, jsem teď na nějaký čas odsunula na druhou kolej a věnuju se především divadlu, které mě naplňuje, a které, jak vidím, se lidem líbí. Snažím se teď tu energii, která mi v mých letech zbývá, dávat hlavně tam, kde cítím, že je moje síla a kde mohu lidem něco dát sama ze sebe. Divadlu jsem v životě obětovala nejvíc, proto mi to divadlo také vrací.”

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace