Konec dobrý, všechno dobré

Konec dobrý, všechno dobré
Foto: archiv Slováckého divadla  /  Honza Horák Slovácké divadlo opuští.
Uherské Hradiště Kultura 25 / 06 / 2013

Tak úspěšný konec divadelní sezóny si herci uherskohradišťské scény asi nepředstavovali. Tento týden je čeká posledních osm představení a pak vyrazí na prázdniny. „Kromě komedie Jak důležité je ho mít.. a posledních lístků na muzikál Cikáni jdou do nebe je téměř vyprodáno,“ raduje se ředitel divadla Igor Stránský s tím, že v pokladně divadla bylo původně přes 2 500 vstupenek.
„Připravili jsme pro diváky koktejl našich nejlepších a nejúspěšnějších inscenací. Jsme rádi, že jsme se strefili do jejich vkusu,“ pokračuje ředitel s tím, že po některých vstupenkách se jen zaprášilo. „Vyprodáno je Donaha!, Rychlé šípy, komedie s Květou Fialovou Popel a pálenka i novinka Nájemníci,“ vyjmenovává a věří, že nakonec bude jistě plno i u muzikálu Cikáni jdou do nebe. „Půjde totiž o speciální představení, při kterém přivítáme prázdniny, zároveň se ale rozloučíme s naším odcházejícím kolegou Honzou Horákem a u toho všeho bude hrát Harafica,“ doplňuje.
Divadelníci pak mohou spokojeně odjet na prázdniny. „Děkujeme našim divákům, že Slovácké divadlo je pořád pro ně tou spolehlivou značkou, kde najdou to nejlepší divadlo široko daleko,“ uzavírá ředitel Igor Stránský a slibuje, že velké divadelní události připravují herci i po prázdninách.

Tagy článku

TOPlist