Letní blešák nabídne klenoty ze skříní i sklepů

Letní blešák nabídne klenoty ze skříní i sklepů
Foto: archiv
Uherské Hradiště Kultura 18 / 08 / 2015

Pokud máte chuť provětrat šatník, sklep, nebo vám chybí například gramodeska do sbírky, přijďte zažít pravý bleší trh do vestibulu kina Hvězda.
V neděli 23. srpna od 14.00 do 16.00 opět do vestibulu, ale také na ochozu a kopuli kina. Přijďte si užít skvělou atmosféru a prodat či nakoupit užitečné věci pro život. Náladu zpříjemní výborné kafé z kinokavárny a slovácký Dj Už aj, známý pro své veselé tropické rytmy. Místa pro prodejce jsou stále volná. Už podruhé má blešák také charitativní přesah - benefičně podpoří kočičí depozitum Flíček v Nedakonicích.
„Tentokrát jsme se rozhodly z výtěžku akce přispět na domácí útulek pro kočky. Jarmila Zlámalíková, vedoucí depozita, poskytla opuštěným kočičkám azyl u sebe doma. Je to první zařízení na Uherskohradišťsku a stará se i o handicapovaná zvířata. Aktuálně potřebuje přispět na přípravek proti parazitům. Její odhodlání pro dobrou věc obdivujeme,“ vysvětlují své rozhodnutí organizátorky Jana Drobná a Eva Ulmanová.
Současně vyzývají zájemce o prodej, aby se doma poohlédli nejen po nevyužitých kusech oblečení, ale také po nádobí, kolech, bytových doplňcích a dalších předmětech z půd a garáží, protože co pro jednoho představuje přebytečné „harampádí“, může být pro druhého naprostý klenot…

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace