Manželé nebo milenci?
Foto: Divadlo Kalich / Jana Paulová a Pavel Zedníček.
Do bojkovického Klubu Maják se v sobotu 6. října přijedou do sebe zamilovat Pavel Zedníček a Jana Paulová. I když společně tráví mnohem více času než se svými zákonitými protějšky, nejedná se o herecký úlet, ale o divadelní představení pro veřejnost.
Hra Zamilovat se... není prvoplánová komedie, ale je v ní obrovské množství humoru pramenícího z prosté lidské snahy o výsadu šíleně se zamilovat i v seriózním věku.
Navíc oba protagonisté se představí ve dvojrolích milenců i manželů, což znovu s humorem potvrzuje starou známou pravdu, že člověk stále hledá a potkává ty samé typy svých protějšků.
Začátek představení je v 19.00. Vstupenky jsou stále k zakoupení ve stánku paní Hödlové u OD Tis a v kanceláři ZUŠ Bojkovice.