Mig 21 zakončí léto pořádným mejdanem

Mig 21 zakončí léto pořádným mejdanem
Buchlovice Kultura 12 / 08 / 2019

Light & Love patří k nejvýraznějším domácím zjevením

Na amfiteátrem přistává MIG 21! Oblíbená chlapecká taneční pěvecká striptérská skupina z Prahy 5 - Smíchova v čele s frontmanem Jirkou Macháčkem se vrací i se svou show do zámeckého amfiteátru 17. srpna v rámci Hurá tour 2019.
Turné nese název po písničce, kterou kapela ve studiu nahrála jako první song pro vznikající nové album. HURÁ. „Hurá je pro nás vyjádřením jakéhosi nečekaného, překvapivého štěstí,“ říkají členové kapely MIG 21 k volbě letošní vlajkové lodi celého turné. Vznikl i stejnojmenný videoklip k písničce Hurá!, která má již podobu rozhlasového singlu. Režie se ujal David Ondříček.
Kapela je známá tím, že o svých turné a koncertech mluví jako o mejdanech, které začínají už ve chvíli, kdy v Praze nasednou do dodávky. Energie členů kapely se promíchají a nabudí atmosféru těšení na koncert, který je pak vrcholem mejdanu. Jsou spolu už víc jak dvacet let a k žádným dramatickým odchodům nedochází. Proti ponorce a trudnomyslnosti bojují tím, že si na nic nehrají, pracují na vztazích i tím, že po koncertech často společně zapaří...  
Jejich písničky si můžete do srpna nacvičit ze zpěvníku, který Mig 21 pro své fanoušky vydali. Zpěvník slouží jak pro kytaru k táboráku, tak pro piáno. Prostřednictvím webové aplikace si můžete hudbu zdarma pustit i s karaoke, akordy a texty.
Od 19.00 zahraje Light & Love, kteří patří k nejvýraznějším domácím zjevením s dobře našlápnutým soundem alternativní hudby. Bráchové Johny a Kosak alias bratři Honza a Lukáš Balcárkové se mohou pochlubit produkčními úspěchy i zajímavou muzikou. Hned první singl Blueberry Sky vystřelil mezi nejhranější nahrávky tuzemského éteru.

SOUTĚŽ DOBRÉHO DNE
Pošli SMS na tel. číslo 903 55 07 ve tvaru DDK mezera MIG mezera JAK SE JMENUJE TOUR? a za poslední mezeru svoje jméno, příjmení a obec nebo město, z kterého pocházíš.
Cena jedné SMS je 7 Kč, včetně DPH. Tuto službu zajišťuje TOPIC PRESS, s. r. o. Uzávěrka soutěží je ve čtvrtek v 10.00, výherci budou kontaktováni SMS zprávou, která začíná slovem GRATULUJEME! 

autor: IVA PAŠKOVÁ

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace