Mig 21 zakončí léto pořádným mejdanem

Mig 21 zakončí léto pořádným mejdanem
Foto: promo MIG 21  /  Kluci z MIG 21 na koncertech umí vždycky udělat skvělou atmošku.
Buchlovice Kultura 08 / 06 / 2019

V kapele dodržují pravidla proti trudomyslnosti

Oblíbenou kapelu MIG 21 není třeba jakkoliv představovat. Veselá parta z Prahy 5 - Smíchova, v čele se zpěvákem Jirkou Macháčkem, Pavlem Hrdličkou, Honzou Hladíkem, Tomášem Polákem a Adamem Stivínem, se vrací do zámeckého amfiteátru 17. srpna v rámci Hurá tour 2019. Turné nese název po písničce, kterou kapela ve studiu nahrála jako první song pro vznikající nové album. HURÁ. „Hurá je pro nás vyjádřením jakéhosi nečekaného, překvapivého štěstí,“ říkají členové kapely MIG 21 k volbě letošní vlajkové lodi celého turné. Vznikl i stejnojmenný videoklip k písničce Hurá!, která má již podobu rozhlasového singlu. Režie se ujal David Ondříček.
Kapela je známá tím, že o svých turné a koncertech mluví jako o mejdanech, které začínají už ve chvíli, kdy v Praze nasednou do dodávky. Energie členů kapely se promíchají a nabudí atmosféru těšení na koncert, který je pak vrcholem mejdanu. Jsou spolu už víc jak dvacet let a k žádným dramatickým odchodům nedochází. Proti ponorce a trudomyslnosti bojují tím, že si na nic nehrají, pracují na vztazích i tím, že po koncertech často společně zapaří...  
Jejich písničky si můžete do srpna nacvičit ze zpěvníku, který Mig 21 pro své fanoušky vydali. Zpěvník slouží jak pro kytaru k táboráku, tak pro piáno. Prostřednictvím webové aplikace si můžete hudbu zdarma pustit i s karaoke, akordy a texty.

autor: IVA PAŠKOVÁ

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace