Na herce přistály desítky lízátek

Na herce přistály desítky lízátek
Uherské Hradiště Kultura 21 / 03 / 2014

„Je to o moc lepší, než kdyby to byla rajčata,“ smál se Rychlonožka

„V čem to je? Když hraje Vojta Dyk, na konci po něm divačky házejí spodní prádlo. Když jsme hráli my, házeli po nás diváci lízátka. I tak to bylo krásné, děkujeme, všechna jsme darovali Mirkovi Dušínovi,“ napsali divadelníci před několika dny na jejich divadelní facebook. Reagovali tak na netradiční situaci. Po skončení posledního představení komedie Rychlé šípy po nich totiž začaly z hlediště létat desítky lízátek.
„Je to o moc lepší, než kdyby to byla rajčata,“ smál se představitel Rychlonožky Tomáš Šulaj a připomněl, že jmenovaná komedie publikum už inspirovala k mnoha podobným kouskům. „Dostali jsme třeba dort ve tvaru vlajky Rychlých šípů, ale také malé hadrové panenky vytvořené podle našich rolí, jindy k nám do divadla dorazil balík plný buchet,“ vzpomíná herec s tím, že právě to jsou dárky, kterých si on i jeho kolegové váží nejvíc.
„Je vidět, že si na nich diváci dali záležet a jde jim o to, aby se na dobré náladě, která u nás v divadle vládne, mohli také podílet. Daří se jim to a moc jim za to děkujeme,“ dodává Tomáš Šulaj. Nejbližší Rychlé šípy jsou naplánované na čtvrtek 8. května, podle posledních informací z divadla je už volných jen posledních 50 vstupenek.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace