Na podzimní turné s novým zpěvákem

Na podzimní turné s novým zpěvákem
Foto: archiv kapely  /  Argema.
Slovácko Kultura 03 / 10 / 2012

V polovině srpna vyjela skupina Argema s novým zpěvákem Jaromírem Hnilicou, teď s ním plánuje podzimní turné a natáčení nového alba.
V roce, kdy Argema slaví své třicáté narozeniny, se na postu zpěváka kapely objevila nová tvář. Po více jak roce a půl hledání náhrady za Jardu Plška jeho místo převzal charismatický zpěvák Jaromír Hnilica, známý především jako finalista soutěže Hlas ČeskoSlovenska.
Jaromír je nejen skvělý zpěvák, ale i absolutní profík, kterého úspěch v soutěži nijak neovlivnil, ba naopak, odnesl si odtud právě jen to pozitivní, říká kapelník Pepa Pavka. To, že jej chtěli všichni čtyři porotci do svých týmů, dává tušit, že má talent, a své sehrály i zkušenosti v hudební branži, kde není žádným nováčkem. Reakce fanoušků, jak na stránkách Argemy, tak i na facebooku, naznačují, že tohle byla skvělá volba a spojení Jaromír - Argema už po několika málo vystoupeních výborně funguje, dodal Pavka.
V současné době už s novým lídrem Argema rozjíždí podzimní turné ke 30. výročí kapely a zároveň začíná připravovat i natáčení nové desky, která vyjde na jaře příštího roku.
Argemu na Slovácku můžete slyšet a vidět na začátku října, kdy bude hvězdou sobotního programu Uherskobrodské pouti.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace