Na Yarda festu povládne rock a čeština

Na Yarda festu povládne rock a čeština
Foto: Ondřej Konečný  /  Free Fall.
Kostelany nad Moravou Kultura 20 / 11 / 2013

Druhý ročník Yarda festu v kulturním domě v Kostelanech nad Moravou tuto sobotu opět přivítá všechny fanoušky kvalitní muziky. Stejně jako loni bude pódium patřit domácímu Free Fallu, který aktuálně ladí finální práce na svém novém CD s názvem Protínám a připravuje vše na prosincový křest. Nová deska je oproti předcházejícím nazpívaná v češtině, důvodem je snaha o přiblížení k fanouškům. V koncertním setu zazní převážná část nového materiálu, takže je to ideální příležitost pro poslech novinek pro všechny nedočkavé fanoušky, říká uzdravený bubeník Pepa Mareček.
Na prvním ročníku se představil i jedinečný projekt Pink Tribute, který vám i letos zahraje to nejlepší, co složila a nazpívala americká poprocková zpěvačka P!NK. Těšit se můžete na hitparádami prověřené hity, např. Fucking perfect, Sober, Know how apod.
Premiéru bude mít v Kostelanech zlínský Mistake. Tato kapela talentovaných mladých kluků už stihla dostat svůj aktuální singl Půlnoční svět do hudební televize Očko. I oni přijedou představit svoje songy z připravované desky. Mistake si taktéž prošel obdobím anglických textů, ale nová deska je nazpívaná celá česky.
Vrcholem večera bude vystoupení vyškovských Dark Gamballe. Ti jako jediní mají svoje poslední CD už nějaký ten čas v prodeji a slibují, že v playlistu budou nejen nové fláky, ale i léty prověřené hity, které chtějí posluchači slyšet live a řádně si u nich procvičit hlasivky.
V průběhu večera proběhnou soutěže o CD a trika vystupujících kapel. Profi zvuk, super muzika, skvělá zábava. To všechno už od 20.00 tuto sobotu 23. listopadu v Kostelanech.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace