Naháči jsou zpátky. Na dvě mimořádné reprízy

Naháči jsou zpátky. Na dvě mimořádné reprízy
Uherské Hradiště Kultura 10 / 09 / 2013

Před prázdninami uherskohradišťští divadelníci oznámili, že po více jak stovce repríz se rozloučí s muzikálem Donaha!. Zpráva vyvolala mezi diváky doslova pozdvižení. A to tak silné, že herci jejich tlaku na návrat muzikálu ustoupili a rozhodli se odehrát ještě dvě mimořádné reprízy.
„Byla to smršť mailů, telefonů, vzkazů na sociálních sítích,“ vzpomíná ředitel divadla Igor Stránský na okamžik, kdy s kolegy oznámil zprávu o konci slavného muzikálu. „Stáli jsme před těžkým rozhodnutím. Dodržet slovo, nebo vyjít vstříc zájmu diváků? Zvolili jsme to druhé, protože bychom jinak popřeli sami sebe, když opakujeme, jak moc jsou pro nás diváci důležití,“ vysvětluje.
Donaha! se tedy vrátí, ale má to jeden háček. „Zvolili jsme dvě mimořádné reprízy. Jedna proběhne v druhé polovině října, druhá před Vánoci. Pokud však nebude naše hlediště vyprodané, vyhodnotíme to jako malý zájem, s muzikálem se definitivně rozloučíme a pak už intervence nepomohou,“ usmívá se ředitel Stránský.
Vypadá to, že chuť vidět veleúspěšný titul Slováckého divadla je ale obrovská. Na divadelním facebooku se strhla vášnivá debata, diváci si jej nechtějí nechat ujít. Vstupenky na říjnové Donaha! se začínají prodávat v úterý 10. září od 8.00.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace