Nájemníci otřásají divadlem

Nájemníci otřásají divadlem
Foto: archiv Slováckého divadla  /  Jiří Hejcman se kochá vnadami Ireny Vackové.
Uherské Hradiště Kultura 25 / 06 / 2013

Slovácké divadlo potvrdilo pověst komediálního giganta. Jako by mu nestačily Rychlé šípy, jako by se diváci dost nesmáli u komedie 1+2=6. Naplno se hraje novinka režiséra Zdeňka Duška s názvem Nájemníci. A divadlo se opět otřásá smíchem.
„Jsem moc rád, že jsme v redakci ucítili dobrou komedii a že jsme se rozhodli pro její podporu, byla to výborná volba,“ říká pyšně šéfredaktor DOBRÉHO DNE Pavel Paška, jenž spolu s vybranými diváky usedl do hlediště divadla mezi prvními. „Přes dvě hodiny jsme se jen smáli, mnohým u toho i tekly slzy,“ vybavuje si zážitek u komedie o nezaměstnaném Eriku Swanovi a jeho neuvěřitelném kolotoči záměn a omylů.
Už před premiérou byli diváci natěšení tak, že i když byli herci uprostřed zkoušení a nikdo nemohl vědět, jak to všechno dopadne, vykoupili drtivou většinu lístků. „Ta důvěra je obdivuhodná. Věděli jsme, že do toho musíme dát všechno,“ vybavuje si David Vaculík chvíle, kdy se herci dozvěděli, že diváci skupují vstupenky.
„Zareagovali jsme na to okamžitě a přidali mimořádnou reprízu Nájemníků na poslední červnový čtvrtek. Zájem publika je obrovský, zbývá posledních pár vstupenek,“ potvrzuje mluvčí divadla a představitel jedné z rolí Josef Kubáník s tím, že další repríza proběhne i na konci prázdnin.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace