Něco pro gurmány

Něco pro gurmány
Topolná Kultura 09 / 05 / 2012

Již podruhé na Slovácku proběhne show dle známého TV programu, ve kterém se pojídají a realizují skutečně netradiční záležitosti. Tento pátek 11. května si můžete do vyhlášeného topolského Disco City Bůrovce přijít pochutnat na cvrčcích, mixovaných červících či žížalách ... a užít si show Faktor strachu naživo! Labužníci budou za svůj gurmánský zážitek odměněni finanční hotovostí.
Na své si přijdou také vyhledavači aktivního odpočinku. Tu nejlepší muziku namíchají Dj Pavel Chabičovský a Dj Chris P.
Říká se, že vše zlé je k něčemu dobré ... A tak byť nedávno zavřeli vyhlášený diskotékový podnik v Kostelanech nad Moravou, nyní je příležitost ve vyhlášených večírcích pokračovat i v neméně známých Bůrovcích. Právě sem totiž provozovatel Miloslav Flek přestěhoval interiér z Flaminga. Jak to dopadne, když dojde ke spojení dvou vyhlášených podniků, zjistíte už tento víkend.
Na Flamingu jsme rozdávali konzumační lístky do Bůrovců a bylo by škoda, kdyby je lidé nevyužili a nechali si ujít tuto megaflamingo párty v Topolné, nabízí Flek jeden z bonusů. Dalšími jsou poloviční vstup a pivo zdarma pro příchozí do 21.00. Zajištěn je také bus pro rozvoz, a to jen za 30 Kč.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace