Nohow vystřelili s videoklipem Co když?

Nohow vystřelili s videoklipem Co když?
Foto: Lukáš Velecký  /  Trio NOHOW je v plné parádě zpátky i s novým videoklipem.
Uherský Brod Kultura 05 / 07 / 2018

Jsme stále tady a všem nasolíme punkrockové pecky!

Oblíbená punkrocková kapela Nohow z Uh. Brodu se pyšní novým videoklipem na song Co když v režii Jakuba Ticháčka.
Kluci začali velkolepě plánovat - vymysleli klip, který by potřeboval režiséra, velký filmový štáb a všechno to další kolem. Mělo to být o hořících autech, padajících letadlech, záchrankách a hasičích, ale pak se museli vrátit nohama na zem. „Nebudu říkat, že bychom to spláceli do důchodu, ale líp zní, že by nám letadlo na rozbití nikdo nepůjčil,“ vtipkuje zpěvák Filip Bartek. „Písnička je totiž o tom, co když je to všechno jinak, než se nám zdá, že třeba jedno naše já projede zatáčkou a druhé ne...,“ vysvětluje. Tak hledali jinou variantu. Bubeníka Toma napadlo, že by klip mohl být o tom, jak člověk stále riskuje a hazarduje se svým životem. „Musím říct, že jsem z toho nápadu, že budu chodit po římse se zavázanýma očima, dvakrát nadšený nebyl - já mám šílený strach z výšek, ale kluci mě ujistili, že přes ten šátek stejně nic neuvidím,“ chechtá se Filip Bartek.
Jinak s kapelou mají v plánu dál zkoušet, skládat, hrát a ukázat, že Nohow ve složení Tomáš Jurásek, Filip Bartek a Tom Michalčík je pořád tady! Vystupují na koncertech, festivalech, ale i jako unplugged na komornějších akcích. Výhodu je, že zpěvák je zároveň rádiovým moderátorem, takže umí na akcích i pobavit.
Od doby, kdy v Uh. Ostrohu vyhráli festival začínajících kapel Leciánova bota, ušli velký kus cesty, odehráli stovky koncertů, předskakovali kapelám Iné kafe, Horkýže Slíže, Plus Mínus, Škwor, Arakain, Rybičky 48 a vydali demo Nohow Parodie, promo CD, singl Deník, album ... jak chceš, loni singl Dojem. Tak se těšte na jejich další hudební nářez, až se objeví ve vašem městě či dědině!

QR: https://www.youtube.com/watch?v=uufRhjrWBnk&feature=youtu.be

autor: IVA PAŠKOVÁ
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace