Noid začal sportovat kvůli šikaně

Noid začal sportovat kvůli šikaně
Foto: archiv VNB  /  Václav Noid Bárta se rozhodl pomoci onkologickým pacientům.
Uherský Ostroh Kultura 23 / 10 / 2018

Zazpíváme si, zablbneme, zacvičíme si a pokecáme...

Den sportu a světel života proti rakovině se stává velkolepou kulturně-sportovní akcí, ze které je veškerý výdělek věnován na pomoc onkologickým pacientům. Letos se koná 9. a 10. listopadu v sokolovně. Jednou z hvězd, které přijedou cvičit i zpívat, bude Václav Noid Bárta.

Hodně se zapojuješ do charitativních a dětských pořadů. Z tvrdého rockera se stal sportovec - nepiješ, nekouříš... Tvá osobní proměna nastala poté, co ses stal tátou?

Dalo by se říci, že dcera měla velký vliv. Každý rodič ví, že když přijde první potomek, všechno přehodnotí, že člověk musí být zodpovědnější a musí se o sebe víc starat. A to se stalo i mně.

Terezce jsou tři roky, což je nejroztomilejší věk - jak si to spolu užíváte? Co nejraději děláte?

Musím říct, že kvůli Terezce a jejímu nejkrásnějšímu věku jsem obětoval zkoušení v muzikálu a vlastně jsem ani nešel na konkurz. Jsem hrozně rád, že jsem to udělal. Díky tomu jsme spolu byli u moře, Terezka poprvé letěla, potom jsme byli na horách... Minulý týden jsme se vrátili z Disneylandu. Zažíváme nejkrásnější zážitky a vzpomínky, které jsou právě z toho věku.

Kromě zpívání na koncertech a muzikálech ses pustil i na režisérskou dráhu. Kde tvoje díla mohou fanoušci vidět?

Všechna moje díla jsou vystavena na Youtubu, mám kanál Václav Noid Bárta ParaNoid studio. Tam jsou všechny moje videa, klipy, i klipy, co jsem dělal pro mý kamarády, včetně reklamy pro jednu automobilku.

Děláš thajský box a fitness. Sportoval jsi vždycky, ale teď ses na to vrhl s velkou vervou. Jak často chodíš do posilovny?

Sportoval jsem od malička. Všechno začalo ve 12 letech, když jsem byl často šikanovaný. Naštval jsem se a začal dělat bojové sporty, ale i ostatní, jako třeba fotbal. A šikana najednou zmizela. Plánuju projekt, který se na šikanu zaměří, protože je to nepříjemná věc.

Momentálně jsem se dostal do fáze, kdy chodím třikrát čtyřikrát do posilovny a dvakrát třikrát na thajský box. Takže prakticky denně.

Na co se diváci sportovního dne v Uh. Ostrohu mohou těšit?

Zazpíváme si, zablbneme, zacvičíme si a pokecáme. Uděláme to taký lidský.

autor: IVA PAŠKOVÁ
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace