Novou komedii zahraje divadlo ve školní třídě

Novou komedii zahraje divadlo ve školní třídě
Foto: Marek Malůšek  /  Divadelní se přestěhují na ZŠ UNESCO.
Uherské Hradiště Kultura 02 / 12 / 2017

Slovácké divadlo pokračuje v překvapivých projektech. Herci se totiž pustili do novinky s názvem Úča musí pryč. Děj se odehrává na rodičovské schůzce, a tak se divadelníci rozhodli uvést novinku přímo ve školní třídě. Premiéra unikátního titulu proběhne po Novém roce v jedné ze tříd Základní školy Unesco.

?Jedna z nejhranějších komedií současnosti vypráví o rodičích, kteří se rozhodli odvolat z výuky učitelku jejich dětí. V tu chvíli nikdo z nich netuší, že to ve finále dopadne úplně jinak,” prozrazuje zápletku režisér komedie Michal Zetel s tím, že se velmi těší především na samotné hraní ve školní třídě. Jsem překvapený, že to zatím ještě nikoho nenapadlo,” usmívá se.

?I když divadelníci začali komedii připravovat teprve minulý týden, informace o ní se rychle rozkřikla a tři reprízy jsou už zcela vyprodané. Zájem je tak velký, že jsme už přidali vstupenky na začátek února,” potvrzuje ředitel. Možná je to dáno i hvězdným obsazením komedie. Hlavní role totiž vytvoří Irena Vacková, Tereza Novotná, Petr Čagánek, Pavlína Hejcmanová a manželský pár si zahrají Jitka Hlaváčová a Josef Kubáník,” uzavírá režisér.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace