O lidské duši je příběh každého z nás
Foto: ilustrační foto / Na svět přicházíme s prázdnýma rukama a stejně tak jej s prázdnýma rukama opouštíme.
Náhradní termín bude dopředu oznámen...
Lidský život prochází v každém věku složitými proměnami, které ovlivňují naše kroky. V dětství od života očekáváme něco úplně jiného, než v mládí, středním věku či stáří.
Do rozjímání O lidské duši se pustil Ženský a Mužský sbor z Kudlovic, který prostřednictvím autorského týmu Stanislav Gabriel, Jitka Šuranská, Martin Rezek a Pavel Černuška připravil divákům zajímavý pořad O lidské duši, který se koná v sobotu 2. listopadu ve 20.00 v sále kulturního domu v Kudlovicích.
Pořadem, který jsme zasadili do dušičkového období, bychom rádi z několika pohledů alespoň trochu vypodobnili vývoj člověka, doplněný o duchovní i odborný komentář, metafory a tematicky zvolené písničky, prozrazuje Stanislav Gabriel ml. za autorský tým, který, s dotazníkem šitým na míru, oslovil tři generace lidí. Jejich odpovědi prozradí úhly pohledů a životních prožitků, které v současnosti řeší.
Přiznávám, že za více, jak dvacet let je to pro mě nejtěžší téma k uchopení. Věřím však, že pořad diváky přiměje trochu zapřemýšlet nad tím, že věčná honba za zážitky, kariérou i majetkem jsou zbytečná. Že ke spokojenému a naplněnému životu vede úplně jiná cesta, doplňuje Martin Rezek, který večerem provede.