Ondřej Brzobohatý si oblíbil Hradiště a Slovácké divadlo

Ondřej Brzobohatý si oblíbil Hradiště a Slovácké divadlo
Uherské Hradiště Kultura 23 / 05 / 2014

Je to rok, co se na jevišti uherskohradišťského divadla konala oblíbená Letní jízda s Haraficou a herci Slováckého divadla. Publikum do poslední chvíle netušilo, že hostem večera bude oblíbený hudebník, herec a moderátor Ondřej Brzobohatý. „Když se Ondra zjevil na jevišti, málem spadlo divadlo,“ vzpomíná Josef Kubáník, jenž spolu s Davidem Vaculíkem pořad moderuje a s Brzobohatým je pojí mnohaleté kamarádství.
Koncert byl tak úspěšný, že video, kde si oba zmiňovaní herci spolu zahráli písničku Když jsem šel z Hradišťa, vidělo dodnes na You Tube přes 26 000 lidí. „Když přijedu k příbuzným mé přítelkyně Taťány do Opočna, tak si ji tam pouštíme také,“ směje se Brzobohatý, jenž slovácké kamarády v nedávných dnech navštívil opět. „Mám je rád, složil jsem pro ně hudbu ke komedii 1+2=6, s Jožkou Kubáníkem jsme spolu točili seriál Gympl s (r)učeným omezením, když je čas, tak se navštívíme,“ říká oblíbený idol mnoha dívek.
Momentálně vydává své první autorské CD. „V Hradišti jsem je kamarádům pustil, zajímalo mě, co na ně řeknou ještě předtím, než se objeví na pultech,“ přiznává Ondřej Brzobohatý. „Je hodně dobré a několik skladeb mě pak pronásledovalo snad týden, kdy jsem si je zpíval i ve spaní,“ chválí album Kubáník s tím, že s kamarádem plánuje další akci. „Jednak nám s Jitkou Joskovou slíbil, že si zahrajeme v jeho klipu a jednak bychom něco před koncem roku zrealizovali pro hradišťské diváky,“ dodává.
Z jeho slov je jasné, že Ondřej na letošní Letní jízdě s Haraficou nevystoupí. „Měli jsme v plánu jiného zpěváka, ale bohužel má nečekané natáčení, takže jednáme s jednou známou olympioničkou. Pokud to klapne, bude to moc hezký večer,“ uzavírá Josef Kubáník.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace