Papoušek Popcorn dělá naschvály

Papoušek Popcorn dělá naschvály
Foto: archiv kouzelníka
Uherské Hradiště Kultura 19 / 06 / 2017

Jirka Hadaš děti ve Hvězdě naučí kouzlit

Jen čtyřikrát se vyspíte a dočkáte se Školy kouzel s Jirkou Hadašem v kině Hvězda. S oblíbeným kouzelníkem se v pátek 23. června od 18.00 v kině Hvězda děti naučí jednoduchá kouzla s hůlkou, provázky, kartami a dalšími kouzelnickými pomůckami. Několik šťastlivců si Jirka Hadaš vybere za asistenty a společně budou čarovat.

Co speciálního sis do Hvězdy připravil?

Jasně, že chystám překvapení, které dětem udělá radost, společně si něco dobrého vyčarujeme. Po skončení vystoupení všechny děti získají zdarma dáreček. Součástí programu pro děti bude také ukázka balonkové show Balloon Twisting!

Je těžké je v dnešní době zaujmout?

Děti jsou nejtěžší publikum, jsou upřímné a nedají vám nic zadarmo. Pokud se jim něco nelíbí, ihned změní chování a dají to najevo. Já mám výhodu, že se dětem věnuji docela dlouho, samozřejmě využívám i své zkušenosti z mého působení ve školství, a tak už vím, co docela pokaždé zabere a jak si je dostanu na svou stranu. A hlavně mě stále berou jako svého kamaráda, nestojí před nimi dospělák či „kouzelník“, ale kamarád Jirka, v kraťasích, tričku a kšiltovce. Tak jak se oblékají i děti.

Je něco, čím tě děti odbourávají?
Svou bezprostředností… a vtipem, dospělákům se to asi nezdá, ale děti jsou moc vtipné. A jsem rád, když se při vystoupení odbourám s nimi a smějeme se a je legrace.

Které tvé kouzlo mají nejraději?
Tak to vím naprosto přesně. Milují mého papouška Popcorna. Toho budu muset do Hvězdy vzít s sebou. Je s ním legrace a děti milují, když mně dělá naschvály.

Když je učíš kouzlit, jsou zručné?
No abych pravdu řekl, během vystoupení je toho moc nenaučím. I když se pořad jmenuje Škola kouzel, tak pořád s dětmi kouzelně blbneme a u toho se nám daří čarovat. Děti spíše nějaké kouzlo naučím, když dělám soukromé akce a oslavy, je to komornější a je na to i více času.

autor: IVA PAŠKOVÁ

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace