Pavlína Filipovská přirovnala Slovácké k Semaforu

Pavlína Filipovská přirovnala Slovácké k Semaforu
Uherské Hradiště Kultura 05 / 04 / 2012

„Když jsem vstoupila do Slováckého divadla, měla jsem pocit, že jsem opět v Semaforu,“ potěšila uherskohradišťské divadelníky Pavlína Filipovská, známá herečka a zpěvačka, která vytvořila jednu z rolí i v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů a před časem na Slovácko zavítala, aby zhlédla komedii Harold a Maude. Zmiňovaný muzikál v současné době studují herci ve Slováckém divadle a byli by velmi rádi, kdyby interpretka hitů jako Kapitáne, kam s tou lodí nebo Včera neděla byla dorazila do Hradiště i na něj.
„Semafor se vyznačoval tím, že jsme měli rádi diváky, těšili jsme se na ně, byli jsme zvědaví, co řeknou na naše nové hry. Zároveň jsme na sebe nežárlili, i když mezi námi byly osobnosti jako Karel Gott, Waldemar Matuška, Hana Hegerová, Eva Pilarová a další,“ vzpomíná dnes jednasedmdesátiletá zpěvačka, která zažila slavné časy, kdy diváky okouzlovaly hity dvojice Suchý - Šlitr a celá Praha stála fronty na vstupenky. „A právě takový pocit mám i z atmosféry, jakou jsem zažila v Uherském Hradišti,“ přiznává se. „Bylo vidět, jak diváci své herce milují, a ti jim to vracejí ze všech sil,“ dodala a velmi ocenila nápad uherskohradišťských divadelníků pojmenovat po každé nové inscenaci vlastní víno. „Tak to by v Praze dneska nikdo neudělal. Je to originální, vtipné a hravé. Jako celé vaše divadlo,“ dodala herečka.
Na příští úterý připravujeme do DOBRÉHO DNE obsáhlý rozhovor s Pavlínou Filipovskou, ve kterém nejenom že zavzpomíná na éru slavného Semaforu, ale prozradí také to, jestli se její tatínek František Filipovský setkal s Luisem de Funesem i něco ze soukromí.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace