Pětistovka Rychlých šípů na dohled

Pětistovka Rychlých šípů na dohled
Foto: Marek Malůšek
Uherské Hradiště Kultura 04 / 05 / 2018

Rád bych si u vás s předstihem rezervoval vstupenky na pětistou reprízu komedie Rychlé šípy.” Taková prosba se v mailech uherskohradišťských divadelníků objevuje v poslední době čím dál častěji. Mnozí diváci totiž sledují program a vědí, že jubilejní repríza inscenace, která nemá v regionálních divadlech obdoby, je už za dveřmi. Na všechny prosby o včasné rezervace lístků odpovídáme stejně - že to není možné. Jednak nám k pětisté repríze zbývá ještě přes dvacet představení a jednak nechceme znevýhodnit ostatní diváky,” prozrazuje představitel Dlouhého bidla Josef Kubáník.
Na otázku, kdy se publikum jubilejní reprízy dočká, odpovídá neurčitě. Původně jsme si mysleli, že to bude letos v prosinci, kdy uplyne osmdesát let od prvního vydání Rychlých šípů, ale je možné, že k tomu dojde až v příštím roce.”
Každopádně pozdvižení kolem nejslavnější komedie neustává. Teď jsme začali prodávat vstupenky na poslední dvě předprázdninová představení, ta odehrajeme jako každý rok v Amfíku Bukovina na přelomu června a července a počítáme s tím, že opět budou jedinečná,” říká herec. Připomíná, že jednou u představení, která se hrají pod širým nebem, přivítali 100 000. diváka, jindy herce překvapili návštěvníci, když se téměř dvacítka z nich převlékla za postavy z komedie.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace