Plesový kalendář DOBRÉHO DNE

Plesový kalendář DOBRÉHO DNE
Babice, Boršice, Břestek, Březolupy, Kněžpole, Ostrožská Nová Ves Kultura 11 / 02 / 2009

BABICE
Společensky ples SRPDŠ - zahájení žáky 9. tříd polonézou, hraje Madusong, bohatá tombola, občerstvení zajištěno (kulturní dům, sobota 14. února, 19.30)

BOJKOVICE
Myslivecký ples - hrají DH Hradčovjanka, country Lotři a diskotéka Rádia Zlín, bohatá tombola, zvěřinové speciality (kulturní dům, pátek 13. února, 20.00)

BORŠICE

Rodičovský ples - hraje VHS, polonéza žáků ZŠ, ukázky společenských tanců, bohatá tombola a občerstvení zajištěny (kulturní dům, sobota 14. února, 20.00)

BYSTŘICE POD LOP.
Sportovní ples - hraje Domino Band, bohatá tombola a jelení guláš (kulturní dům, sobota 14. února, 20.00)

BŘESTEK
Tradičně netradiční motoples - Nightwish revival, Fourth Face, Gate of Sorrow, tradiční soutěže (sportovní hala, sobota 14. února, 20.00)

BŘEZOLUPY

Ples SRPŠ Březolupy - hraje Sory, vystoupení souborů Botík a Pohoda, teplé jídlo, pivo, bohatá tombola (víceúčelová hala, sobota 14. února, 20.00)

DRSLAVICE
Tradiční hasičský ples - hraje Pool, vystoupení mažoretek Emča (U Nedělů, sobota 14. února, 19.30)

HALENKOVICE
Rodičovský ples - hraje skupina Aventis, zahájení předtančením žáky 9. třídy ZŠ Halenkovice, bohatá tombola (kulturní dům, sobota 14. února, 19.00)

KNĚŽPOLE

Tradiční valentýnský hasičský bál - hraje Kokteil Band, občerstvení a bohatá tombola zajištěny (kulturní zařízení, sobota 14. února, 20.00)

KORYTNÁ
Tradiční hasičský ples - hraje DH Drietomanka, bohatá tombola, skvělá zábava zaručena (kulturní dům, sobota 14. února, 20.00)

NIVNICE
Tradiční sportovní ples - hraje DH Straňanka, Madison a diskotéka (sportovní hala, sobota 14. února, 19.30)

OSTROŽSKÁ N. VES
Hasičský ples - hraje skupina Trinom, tombola a občerstvení je zajištěno (sportovní hala, pátek 13. února, 19.30)

OSVĚTIMANY
48. společenský ples - předtančení žáků ZŠ a MŠ, hraje Boršická čtyřka, bohatá tombola (kinokavárna, sobota 14. února, 20.00)

RADĚJOV
3. radějovský ples - hraje skupina Melodie, bohatá tombola, vstupné 60 Kč (sál SSC, sobota 14. února, 20.00)

STRÁNÍ

Rodičovský ples - hraje DH Javorinka, CM Strýci, Sacchie Phantes a Dj Kofi, ve 21.00 slavnostní předtančení žáků osmých a devátých tříd, občerstvení a tombola jsou zajištěny (tělocvična ZŠ, sobota 14. února, 20.00)

UHERSKÝ BROD

Myslivecký ples - hraje Kasanova a CM Korečnica, zahájení slavnostní fanfárou, zvěřinové speciality, jelení, daňčí, srnčí (Dům kultury, sobota 14. února, 19.30)

UHERSKÝ OSTROH
Hasičský ples - hraje DH Boršičanka a skupina Artemis, občerstvení a bohatá tombola zajištěny, vstupné 50 Kč (sokolovna, sobota 14. února, 20.00)

VESELÍ NAD MORAVOU

Muzikantský ples - hraje DH Šohajé, Big Band J. Vinklárka, dechový orchestr ZUŠ, Salonní orchestr M. Všetuly, CM Růža (kulturní dům, sobota 14. února, 19.30)

VÉSKY
Hasičský ples - hraje skupina Trinom (kulturní dům, sobota 14. února, 20.00)

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace