Pokrevní bratři mají novou posilu, Bára je těhotná!

Pokrevní bratři mají novou posilu, Bára je těhotná!
Foto: pas
Uherské Hradiště Kultura 30 / 09 / 2017

Oblíbený muzikál Slováckého divadla Pokrevní bratři má novou hereckou posilu. Od letošní sezóny přibývá v obsazení Klára Vojtková. „Klára Vojtková přebírá role po Báře Vackové, která, jak je u nás v divadle dobrým zvykem, otěhotněla,” říká představitel jedné z titulních rolí Tomáš Šulaj.
Zmiňovaná herečka ale není v muzikálu tak úplně nováčkem. Při zkoušení začínala jako asistentka produkce. „Trávila jsem čas v hledišti, abych sledovala, co se na jevišti děje. Mým úkolem pak bylo vše předat tomu, kdo z nějakého důvodu chyběl, aby se následující zkouška zbytečně nezdržovala,” nahlíží do zákulisí Klára, která je momentálně na plný úvazek maminkou malé Matyldy. Teď to pro mě bylo výhodou. I když je to už dva roky, mnohé choreografie jsem se už jednou učila, písničky mi byly při nastudovávání povědomé,“ dodala herečka.
Muzikál Pokrevní bratři vznikl pod taktovkou režiséra Radka Balaše předloni v listopadu a stal se mimořádně úspěšným. Posilou souboru se stala známá muzikálová herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová. Nejbližší repríza proběhne na konci října, více než polovina vstupenek je už opět vyprodaná.
 
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace