Pokrevní bratři s Yvettou Blanarovičovou

Pokrevní bratři s Yvettou Blanarovičovou
Foto: Divadlo Broadway
Uherské Hradiště Kultura 10 / 09 / 2015

Husarský kousek Slováckého divadla

Ještě před dvěma týdny bylo ve Slováckém divadle pěkně rušno. Režisér Balaš odstoupil kvůli těhotenstvím hereček od zkoušení muzikálu Chicago a nový ředitel Michal Zetel stál před těžkým úkolem - najít adekvátní náhradu. „Platí jednoduchá rovnice. Na prvním místě jsou pro nás diváci, měli by dostat světový muzikál a chceme stále udržet velmi vysokou kvalitu, která k našemu divadlu patří. Z toho neustoupím,“ prohlásil ředitel Zetel.
Jak to dopadlo? Slib dodržel. Na konci minulého týdne tak mohl hereckému souboru oznámit, že se mu a jeho týmu podařilo dohodnout se s režisérem Balašem na jiném muzikálu, a to Pokrevních bratrech. Jednu z hlavních rolí navíc vytvoří držitelka Thálie v oboru muzikál Yvetta Blanarovičová, v muzikálu bude hrát živý orchestr.
Pokrevní bratři vyprávějí příběh dvojčat, která se celý život potkávají, aniž by věděla, že jsou sourozenci. A náhoda nakonec způsobí, že se zamilují do stejné dívky a spojí je jedna nečekaná událost. „Pokrevní bratři zvedají diváky ze sedadel po celém světě. Jsem přesvědčený, že to bude velké vyvrcholení sedmdesátého roku našeho divadla,“ uzavírá ředitel Zetel. Zkoušet se začne přesně za týden, DOBRÝ DEN si vznik inscenace nenechá ujít.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace