Pořád nás to baví, hlásají Rybičky 48

Pořád nás to baví, hlásají Rybičky 48
Zlín Kultura 26 / 02 / 2019

A je to tadyyyyy! Rybičky 48 přijedou převálcovat Zlín! Do diáře si červeně zaškrtněte datum pátek 1. března, kdy se rozjede „Pořád nás to baví tour“! A že bude pořádná show, to je téměř jisté! Speciálním hostem koncertu bude kapela Civilní obrana.
Kutnohorská čtveřice tak navazuje na své beznadějně vyprodané podzimní turné. Do Zlína Rybičky 48 přivezou nové dvojalbum Best Fuck Off/Pořád nás to baví. Na prvním albu najdete dosud nevydané singly nahrané v období od poslední řadovky, druhý disk Pořád nás to baví skrývá pestrou volnou sbírku šuplíkových skladeb jednotlivých muzikantů.
K originalitě Rybiček 48 patří i nejnovější videoklip Lék na duši ženy, ve kterém zpěvák Kuba Ryba naživo požádal po devíti letech o ruku svou přítelkyni Dominiku.
„Dominika sice věděla, že bude v klipu účinkovat, ale absolutně netušila, co jsem si na ni připravil. Kdysi mě šaman na Bali upozornil, že ji můžu požádat o ruku, až jí bude pětadvacet let - nechtěl jsem ztratit ani den, takže v den jejích narozenin jsem to za pomoci kluků zorganizovat,“ přiznává zasnoubený Jakub Ryba.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace