Potvrzeno. Muzikál Chicago bude!

Potvrzeno. Muzikál Chicago bude!
Foto: Marek Malůšek
Uherské Hradiště Kultura 15 / 06 / 2018

A je to venku! Po mnoha dohadech šli divadelníci s pravdou ven a oznámili, že v příštím roce nastudují muzikál Chicago.
„Původně jsme to chtěli oznámit až na podzim, kdy tradičně představujeme předplatné na další rok, ale těch spekulací už bylo tolik, že jsme si řekli, že diváky potěšíme už teď,“ říká ředitel slovácké scény Michal Zetel, který předplatitelům na rok 2019 slibuje mimořádně atraktivní kousky. „Podařilo se nám vyjednat autorská práva k opravdu velkým titulům. Diváky, kteří budou našimi předplatiteli, čeká rok, který se do historie zapíše zlatým písmem. Víc zatím prozradit nemůžu,“ dodává ředitel.
Slavný muzikál z vězeňského prostředí Chicago, který je postaven na svižných tanečních a pěveckých scénách, zná většina diváků z filmového plátna. Snímek Roba Marshalla z roku 2002 získal šest Oscarů a hrály v něm takové hvězdy jako Catherine Zeta-Jones, Renee Zellweger či Richard Gere. „Muzikál Chicago je osmitisícovka mezi světovými muzikály. A na naše jeviště takový muzikál patří,” dodává hradišťský principál s tím, že diváky čekají velká hudební čísla, ale i živá kapela přímo na jevišti. Jména představitelů hlavních rolí ještě nejsou známá, divadlo ale slibuje, že bude o přípravách průběžně informovat.

Chicago vystřídá Pokrevní bratři
Jeden muzikál přichází, druhý naopak skončí. Přípravy Chicaga odsunuly na druhou kolej neméně úspěšný muzikál Pokrevní bratři, který už čekají poslední reprízy. Do prázdnin uvedeme už jen dvě představení, na podzim se s Pokrevními bratry definitivně rozloučíme,” říká mluvčí divadla Josef Kubáník a připomíná, že hit, který má za sebou téměř padesát repríz, se pyšní hned dvěma držiteli Thálie v oboru muzikál v hlavních rolích. Jsou jimi Tomáš Šulaj a Yvetta Blanarovičová. Jejich výkony, ale i výkony ostatních kolegů jsou opravu mimořádné,” dodává. Jedny z posledních repríz uvedou divadelníci 19. a 21. června od 19.00 hodin.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace