Premiérový výběr on-line kina Hvězda

Premiérový výběr on-line kina Hvězda
Foto: mkuh.cz  /  Než skončí léto.
Uherské Hradiště Kultura 07 / 12 / 2020

Na druhý prosincový týden je pro diváky on-line kina Hvězda Uherské Hradiště připraven výběr čtyř filmů, které měly premiéru chvíli před uzavřením kin nebo je premiéra na plátně českých kin teprve čeká. Nyní je ale mohou vidět už za pár dní on-line!

V pondělí 7. 12. to bude švédský film NADĚJE o starším manželském páru, který až smrtící diagnóza znovu sblíží. Ve čtvrtek 10. 12. si můžete užít letní komedii NA PALUBU! Ta s lehkostí zaostřuje na sílu nečekaného přátelství, plaché romance i bolestivé rány... Pokud dáváte přednost historickým filmům, pak právě pro vás je v pátek určen film ŽALUJI!, postihující tzv. Dreyfusovu aféru... Léto už dávno skončilo, ale vy se do něj snadno vrátíte v sobotu prostřednictvím úspěšného australského snímku NEŽ SKONČÍ LÉTO. Toto originálním humorem vyprávěné australské drama se stalo diváckým hitem festivalu v Benátkách, odkud si film odnesl několik cen... Už nyní má kino Hvězda na webu vystavený také program dětského festivalu MALÉ OČI (14. - 18. 12.), takže ani ti nejmenší diváci nepřijdou zkrátka. Více na www.mkuh.cz

Cena vstupenky činí 100 Kč, ale pokud jste srdcař nebo dokonce kinofil, který chce podpořit své kino, můžeš nám poslat také 200 Kč nebo 500 Kč (je třeba vybrat jako "slevy").

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace