Přijede Libuška Šafránková do Slováckého divadla?

Přijede Libuška Šafránková do Slováckého divadla?
Foto: Marek Malůšek
Uherské Hradiště Kultura 19 / 05 / 2016

V únoru divadelníci poprvé představili komedii Bez roucha, která publikum přivádí do divadelního prostředí, kde herci připravují novou hru. A i když do premiéry zbývá několik hodin, někteří stále nevědí, kdy odejít z jeviště, jiní netrefí správné dveře a další si nezapamatují, jakou rekvizitu mají z jeviště odnést.
Bez roucha je mezi diváky tak oblíbené, že do konce sezóny jsou všechna představení vyprodána, minulý týden jsme přidali reprízu na září,” říká Markéta Kudeříková z marketingového oddělení divadla a připomíná, že po prázdninách by na představení mohla přijet i Libuše Šafránková, jež vytvořila jednu z hlavních rolí ve slavné inscenaci komedie v pražském Činoherním klubu.
Paní Šafránková je ve spojení s Petrou Staňkovou, která hraje její postavu, a domluvily se spolu, že si v těchto dnech zavolají a domluví se na případné návštěvě v září,” dodává Markéta Kudeříková. “Paní Libuška by přijela moc ráda, hodně jsme si o našem provedení Bez roucha povídaly, tak se těším, že to vyjde a uvidíme se osobně,” potvrzuje Petra Staňková s tím, že oblíbené herečce divadelníci poslali program k inscenaci a také láhev vína umíchaného podle chutí hradišťských herců a nazvaného Cuvée Slovácké divadlo. “Když pak paní Šafránková volala, říkala mi, že jsme jí úplně rozzářili našimi dárky den. Tak věřím tomu, že stejně nadšená bude i z naší komedie,” uzavírá Petra Staňková.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace