Program Mezinárodního dětského festivalu

Program Mezinárodního dětského festivalu
Kultura 05 / 06 / 2009

Pondělí 15. června
Příjezd řezbářů - Čechy, Morava, Slovensko
Příprava dřeva - přírodní areál Kunovice
Úterý 16. června
09.00 Zahájení řezbářského sympozia - přírodní areál Kunovice
Středa 17. června
09.00 Zahájení řezbářské školy - přírodní areál Kunovice - přednášky, dílny
10.00 Taneční škola - Uherské Hradiště
16.00 Koncert v Luhačovicích
Čtvrtek 18. června
09.00 Řezbářské sympozium a škola - přírodní areál Kunovice
10.00 Taneční škola „Pozvánka na festival“ - Masarykovo nám., Uh. Hradiště
15.00 Přijetí na radnici - Uh. Hradiště
15.00 Slavnostní průvod městem Uh. Hradiště
16.00 Vystoupení na Masarykově náměstí a v ulicích - Uh. Hradiště
20.00 Setkání festivalových souborů - Kunovice
Pátek 19. června
09.00 Řezbářské sympozium a škola - přírodní areál Kunovice
10.00 Výchovné koncerty
15.00 - 19.30 Sportovní odpoledne a podvečer s rádiem Čas - přírodní areál Kunovice
18.00 Premiéra souboru Děcka z Kunovic - Klub kultury Uh. Hradiště
19.30 Večerní program - přírodní areál Kunovice
22.00 Večerka pro děti
Sobota 20. června
08.00 Svatojánský jarmark lidových řemesel - Mariánské nám., Uh. Hradiště
09.00 Vystoupení souborů „Pozvánky na festival“ - Uherské Hradiště
10.00 Vystoupení souborů - Zahrada Moravy, Staré Město
10.00 Národní soutěž dětského verbuňku - Mariánské nám., Uh. Hradiště
15.30 Soutěžní pořad folklorních souborů - přírodní areál Kunovice
18.00 Rukodělné dílny, hry a soutěže pro děti - přírodní areál Kunovice              
19.00 Večerní muzicírování  
22.00 Ohňostroj
22.30 Večerka pro děti
Neděle 21. června
07.30 Mše svatá za festivalové děti - chrám Páně Kunovice
08.30 Koncert duchovní písně - chrám Páně Kunovice
10.00 Zpěvácká soutěž a hosté regionálních zpěváckých soutěží - Uherské Hradiště
13.15 Slavnostní průvod městem s krátkým vystoupením před radnicí - Kunovice
14.45 Slavnostní vernisáž řezbářských děl - přírodní areál Kunovice
15.00 Závěrečný galaprogram festivalu - přírodní areál Kunovice
17.30 Slavnostní ukončení festivalu „Loučení“                                                                  

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace