Rychlé šípy jedou do Národního divadla

Rychlé šípy jedou do Národního divadla
Foto: Marek Malůšek  /  Ráz a dva ... a Rychlonožka opět pozdě...
Brno Kultura 03 / 02 / 2017

Herci je hráli v desítkách měst po celé republice, v cirkusovém šapitó, na hradě, ve sportovní hale. Pokaždé měli vyprodáno, diváci vždycky odcházeli nadšení. Ano, to všechno mají za sebou Rychlé šípy. Loni herci dostali pozvánku vystoupit i na prknech historické budovy Národního divadla v Brně. Úspěch to byl tak nevídaný, že před časem přišlo stejné pozvání opět.
„Ano, Mirek Dušín a jeho kamarádi opět přijedou pobavit diváky do Brna a věříme, že úspěch bude stejný jako ten loňský,“ přeje si Markéta Kudeříková z marketingového oddělení divadla a připomíná, že ačkoliv představení proběhne až na začátku března, už teď je víc než polovina lístků vyprodaná. A jejich cena není zanedbatelná. Nejatraktivnější vstupenky stojí téměř osm set korun.
O komedii ale nebudou ochuzeni ani hradišťští diváci. „Únorové i březnové představení je už téměř vyprodáno, ale co nevidět přidáme do prodeje další, aby každý, kdo o ně projeví zájem, vstupenky mohl získat,“ potvrzuje Markéta Kudeříková a všechny uklidňuje, že doma stojí lístky obvyklých 290 a 270 korun. Pokud bude zájem publika stále tak obrovský, dá se očekávat, že v následujících měsících divadelníci oznámí termín 500. reprízy. Zatím mají za sebou přes 450 představení.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace