Rychlé šípy uvidí v úterý 100 000. divák!

Rychlé šípy uvidí v úterý 100 000. divák!
Foto: archiv Slováckého divadla
Slovácko Kultura 01 / 07 / 2013

Slovácké divadlo končí svoji 68. divadelní sezónu skutečně velkolepě. V úterý 2. července odehrají herci rekordní 382. reprízu Rychlých šípů, na níž přivítají 100 000. diváka. „Nikdy by mě nenapadlo, že budu svědkem něčeho takového,“ září spokojeností a pýchou ředitel Igor Stránský.
„Hradišťští herci jsou výjimeční. Mají nade všecko rádi svoje divadlo, splní režisérovi ta nejbláznivější přání, všechno dělají s nadsázkou a kulišáckým úsměvem a navíc milují diváky. Tohle je odlišuje od ostatních herců v ostatních divadlech. Díky tomu jsou tak oblíbení,“ vysekl hercům poklonu režisér Rychlých šípů Robert Bellan.
Jubilejní 100 000. divák dostane od herců speciální dárek. „Už je vyrobený, ale ještě jej nepředstavíme, aby to bylo překvapení,“ říká představitel Mirka Dušína David Vacke a odpovídá zároveň na nejčastěji pokládanou otázku, zda herce ještě baví komedii hrát. „Snad by si nikdo nemohl myslet, že by nás něco takového nebavilo, když máme v hledišti tak výtečné publikum,“ říká s tím, že na představení už začínají přicházet diváci, kteří byli v době vzniku malými dětmi.
Výjimečná repríza, při níž herci přivítají jubilejního 100 000. diváka, se bude hrát pod širým nebem v Amfíku Bukovina, všechny vstupenky jsou už ale několik týdnů vyprodány.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace