Rychlé šípy vyprodány. „Přidáme sedadla,“ slibují herci

Rychlé šípy vyprodány. „Přidáme sedadla,“ slibují herci
Foto: archiv divadla
Spytihněv Kultura 12 / 06 / 2012

Jaký je zájem o komedii Rychlé šípy dvanáct let od premiéry? Do začátku prázdnin připravili divadelníci hned čtyři další reprízy, v prodeji bylo přes 1 200 vstupenek. „Hlásíme vyprodáno,“ radují se v divadle. Chuť diváků vidět nesmrtelnou komedii ověnčenou celou řadou cen je ale daleko větší, než mohou divadelníci uspokojit. Co s tím?
„Tento pátek budeme hrát v amfiteátru Na Rejdě ve Spytihněvi a uvažujeme o tom, že pro obrovský zájem ještě přidáme sedadla,“ uklidňuje diváky, jež se s prosbou o vstupenky dovolali pozdě, herec a mluvčí Josef Kubáník. „Musíme ale myslet na případnou mokrou variantu. Pokud by začalo pršet, chceme mít jistotu, že se všichni diváci vejdou do divadla,“ dodává.
Mirek Dušín a jeho kamarádi se na hraní pod širým nebem velmi těší. „Je to vždycky velká legrace a hlavně to už zavání prázdninami,“ přiznává představitel Jindry Hojera David Vaculík a připomíná tradiční předprázdninová představení, ať už se hrála na Buchlově, nebo loni poprvé v Popovicích v Amfiku Bukovina. „To jsou ta povedená představení, kvůli kterým hrajeme divadlo tak rádi,“ uzavírá.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace