Sázka o paruku jde do finále

Sázka o paruku jde do finále
Uherské Hradiště Kultura 14 / 12 / 2012

Co si zkouší šéfredaktor před zrcadlem?

Posledních 14 dnů zbývá šéfredaktorovi DOBRÉHO DNE Pavlu Paškovi k tomu, aby zvrátil výsledek sázky o počet předplatitelů do Slováckého divadla.
Pokud se mu to nepodaří a divadelníci skutečně získají přes osm tisíc předplatitelů, čekají jej tři potupné dny, během kterých bude nosit na hlavě paruku podle výběru samotných
herců. Jaká je atmosféra v redakci a v divadle?
„Jsem zděšený,“ přiznává šéfredaktor, „oni se na mě domluvili i v práci! Zrovna dneska mi kolegyně mávala před nosem novými předplatenkami do divadla. Tvrdila sice, že to nemá se sázkou nic společného, že si už nechce pořád dokola telefonovat o vstupenky, ale zároveň se zeptala, jestli budu v paruce vodit i syna do školky, že vezme fotografa, ať máme v novinách pořádně šokující snímky. Tak proti mně se už spikli i mí vlastní lidé,“ dodává rezignovaně Pavel Paška. Jeho manželka Iva se nám svěřila, že doma Pavel o ničem jiném už ani nemluví a že jej nachytala, jak si před zrcadlem zkouší nasadit na hlavu barevnou štětku na sbírání prachu z Polska.
„Je na tom opravdu zle,“ konstatuje. Pořád má ale šanci na vítězství, i když je každým dnem menší a menší. „Předplatné je v prodeji až do konce roku, nejvíce zájemců ale logicky očekáváme do Vánoc,“ říká ze zkušeností herec a mluvčí divadla Josef Kubáník a prozrazuje aktuální číslo. „Momentálně máme registrovaných 7 025 předplatitelů.
Výsledek si netroufnu odhadnout, chybí nám ještě téměř tisíc diváků. Uvidíme,“ uzavírá mluvčí. Redakce však zjišťovala zkušenosti předchozích let a zjistila, že před Vánoci dokáží zájemci koupit i několik stovek předplatných. Sázka tak bude napínavá do posledního dne.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace