Sexuální harašení brzy skončí

Sexuální harašení brzy skončí
Foto: archiv divadla
Uherské Hradiště Kultura 16 / 05 / 2013

Je libo komedii? Muzikál? Psychologické drama? Všechno má na svém programu Slovácké divadlo. A pokud jde o skutečně jedinečné a napínavé drama, může posloužit tím nejlepším, co je u nás k vidění. Důkazem je inscenace Oleanna režiséra Michala Zetela, kterou herci hrají na Malé scéně. Už ji ale čekají poslední tři reprízy!
Inscenace na Malé scéně jsou divácky atraktivní především kvůli bezprostřední blízkosti s herci. Vidět každý jejich pohyb, každé mrknutí oka je velmi přitažlivé. Nikoho tak nepřekvapilo, když v divadle pro tento prostor nastudovali brilantně napsaný psychologický dialog s názvem Oleanna. O čem je? O významném profesorovi, neúspěšné studentce a nečekaném obvinění ze sexuálního obtěžování.
„Je to výborná příležitost oprášit všechny ty nejjemnější smysly pro co nejlepší vnímání hereckého partnera i diváka, pro co nejpravdivější podání situací, tak, aby to pro nás všechny byl opravdu zážitek,“ pochvaluje si prostředí Malé scény herec Pavel Hromádka, jenž představuje profesora Johna.
Na podzim ale Malá scéna ožije další novinkou, a tak se Oleanna s divadelními prkny rozloučí. Herce čekají poslední tři reprízy. Dvě z nich si Pavel Hromádka a Klára Vojtková zahrají už tento týden, na červen se připravuje derniéra. Divadelníci připomínají, že předplatitelé mají výjimečnou 25% slevu.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace