Slovácké divadlo má další zápis v České knize rekordů

Slovácké divadlo má další zápis v České knize rekordů
Uherské Hradiště Kultura 09 / 02 / 2017

Je to právě rok, kdy bylo Slovácké divadlo zapsáno do České knihy rekordů jako činoherní divadlo s nejvyšším počtem předplatitelů v republice, a už se může chlubit dalším rekordem. „Naše originální kampaň Jsme první - společně do knihy rekordů byla oceněna titulem Rekord roku 2016,” prozrazuje autor uherskohradišťského nápadu Josef Kubáník. Minulý týden se zprávu divadelníci dozvěděli od Miroslava Marka, prezidenta agentury Dobrý den, která Českou knihu rekordů spravuje.
„Rekord má přívlastek Nejlepší reklamní rekord, jde o nejoriginálnější kampaň, ale to není moc důležité. Hlavní je, že Slovácké divadlo je vnímáno jako špička nejen, co se inscenací, ale i doprovodných akcí týká. Neděláme to kvůli certifikátu, ale kvůli divákům. A to, že jsme za to i oceněni v Knize rekordů, je bonus,“ dodává Josef Kubáník. Divadelníci si oficiální potvrzení o zápisu převezmou druhý červnový víkend v Pelhřimově, kde se koná 27. ročník Mezinárodního festivalu rekordů a kuriozit.
I díky jmenovanému rekordu trvá v Hradišti velký zájem o divadelní předplatné na letošní rok. Jeho majitelé se už těší ze dvou novinek - Marvinova pokoje a strhující Královy řeči, která byla v premiéře uvedena poslední lednovou sobotu. „Každý den přicházejí noví zájemci o předplatné, a tak jsme se rozhodli vyjít jim vstříc a ještě v následujících týdnech jim předplatné zařídíme,” podotýká Simona Škrabalová z marketingového oddělení divadla a raduje se, že i letos bude s největší pravděpodobností hranice 8 000 předplatitelů překonána.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace