Statkářkou v nekonečné Ordinačce

Statkářkou v nekonečné Ordinačce
Uherské Hradiště Kultura 09 / 03 / 2012

Také slovácká herečka Anna Pospíchalová nastoupí do seriálu TV Nova

Sotva se herečka Slováckého divadla Anna Pospíchalová vrátila z mateřské dovolené, už na ni číhala televizní produkce, aby ji obsadila do seriálu Ordinace v růžové zahradě II. Brzy ji uvidíme na televizních obrazovkách.
„Z Novy mi volali, jestli je pravda, že se nebojím zvířat,“ vzpomíná na první rozhovor s asistentem režie. „Potvrdila jsem to, protože jsem skutečně do nějakého dotazníku napsala, že miluju koně,“ pokračuje s tím, že se těšila, jak se bude před kamerou prohánět na statném plnokrevníkovi. „Byla jsem vedle. Šlo jim o to, abych hrála s kozou,“ směje se oblíbená uherskohradišťská herečka. „Nakonec tam ani to zvíře nebylo, jen se o něm mluvilo. Ale kdo od nás z divadla může říct, že si zahrál statkářku?“ dodává a upřesňuje, že místo kozy měla dialog s Petrem Rychlým. Tím to ale neskončilo. Brzy po natáčení ji kontaktovali z Novy opět, aby hrála i v dalších dílech. Natáčet bude v dubnu.
Anna Pospíchalová není jedinou osobností Slováckého divadla, která si v nejsledovanějším seriálu televize Nova zahrála. Vedle ní si mohli diváci všimnout už i Ireny Vackové, Petra Čagánka či Josefa Kubáníka - ten se také objevil hned v několika epizodách.
Všichni jmenovaní ale teď mají hlavně spoustu práce v divadle. Připravují totiž muzikál Kdyby tisíc klarinetů a premiéra se plánuje už na druhou polovinu dubna.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace