V divadle se chystají změny. Nikdo nechce prozradit jaké

V divadle se chystají změny. Nikdo nechce prozradit jaké
Uherské Hradiště Kultura 09 / 06 / 2014

Co se stane, když si taxikář vezme dvě manželky a ani jedna to samozřejmě neví? Jak to může dopadnout, když má s každou dítě a ty se jednoho dne seznámí na sociální síti a chtějí se sejít? O tom všem vypráví bláznivá komedie 1+2=6, kterou má jako jediné na světě na repertoáru Slovácké divadlo. Inscenace je tak úspěšná, že se hraje osmým rokem a blíží se ke sté repríze. Po prázdninách ji ale čekají změny.
„Mohu potvrdit, že tento pátek odehrajeme poslední představení v původní sestavě, po prázdninách dojde ke změně v obsazení,“ říká tajemně ředitel divadla Igor Stránský. Na otázku, která role a z jakého důvodu bude přeobsazena, však mlží. „Jsou to osobní důvody, o nichž momentálně nemůžu mluvit.“ Není tak jasné ani to, zda některý z představitelů hlavní role ze Slováckého divadla odchází, nebo je za změnou něco jiného. V divadle se dokonce šeptá i něco o těhotenství jedné z hereček. Ani tuto informaci však nikdo nepotvrdil.
Jisté je tak jedno. Tento pátek bude komedie 1+2=6 naposledy uvedena v původní sestavě, tedy se Zdeňkem Trčálkem, Josefem Kubáníkem, Terezou Novotnou, Jitkou Joskovou, Davidem Vaculíkem, Andreou Nakládalovou, Martinem Vrtáčkem a Jiřím Hejcmanem. Kdo z této sestavy vypadne, to se uvidí v řádu několika týdnů. Na páteční představení komedie, která se stala na Festivalu smíchu v Pardubicích Komedií diváků a zároveň i nejoblíbenějším titulem Slováckého divadla roku 2007, je volných posledních přibližně 40 vstupenek.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace