Valentýn probudí Flamingo

Valentýn probudí Flamingo
Kostelany nad Moravou Kultura 13 / 02 / 2014

Po téměř dvou letech dostal Miloslav Flek povolení oživit značku Flamingo. V prostorech kostelanského kulturáku na mimořádné valentýnské akci vystoupí poprocková kapela Reflexy. Jejich písničky znají snad všichni napříč všemi generacemi a protože jsem jako diskžokej byl rezidentem Flaminga, tak toto je fakt sázka na jistotu, říká Dj Pavel Chabičovský, který doplní první show Reflexů na Flamingu a slibuje, že se pokusí namíchat se svými hosty většinu hitů nejen z nejslavnějšího období klubu, ale pro srovnání i něco současného.
Skutečně jde o mimořádnou akci, a to přímo na valentýnský pátek 14. února, což ocení hlavně mladší generace. Ti dříve narození využijí možnost zavzpomínat si na akci, která se s největší pravděpodobností už nemusí opakovat.
Když jsem se rozhodoval, co na Flamingu realizovat, aby obec, ale i návštěvníci byli spokojeni, uvědomil jsem si, že kapela Reflexy vlastně nikdy na Flamingu nehrála. Vsadil jsem tedy na poprockovou čtverku, která loni oslavila 20 let, vysvětluje volbu pořadatel Miloslav Flek, který byl místní garniturou donucen 21. dubna 2012 Flamingo po 17 letech provozování pohřbít.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace