Valentýn v kině Hvězda: vyhrajte večeři pro dva a vstupenky na Popelku

Valentýn v kině Hvězda: vyhrajte večeři pro dva a vstupenky na Popelku
Popelka (Holandský národní balet)čtvrtek 27. 2. 20.15 hod., kino Hvězda, 118 min. (balet o třech dějstvích)Dirigent: Ermanno Florio; Hudba: Sergej Prokofiev; Choreografie: Christopher Wheeldon; Účinkují: Anna Tsygankova, Matthew Golding, Larissa Lezhnina, Megan Zimny Gray, Nadia Yanowsky ad.Zcela nový balet Popelka v choreografii světově proslulého Christophera Wheeldona měl premiéru v Holandském národním baletu v amsterdamském Het Muziektheater v prosinci 2012. Christopher Wheeldon vytvořil okouzlující zpracování romantického baletu za doprovodu nádherné hudby Sergeje Prokofjeva a v kulisách krásné scény a kostýmů výtvarníka Juliana Crouche. Diváci se mohou těšit na vynikající obsazení v čele s Annou Tsygankovou a Matthewem Goldingem. Příběh na motivy pohádky bratří Grimmů zaujme děti i dospělé.
Uherské Hradiště Kultura 11 / 02 / 2014

Kino Hvězda Uherské Hradiště přichází v období kolem Valentýna se speciální nabídkou pro všechny zamilované či pro ty, kteří se chtějí teprve seznámit. Před čtyřmi vybranými projekcemi (Křídla Vánoc, Prodloužený víkend, Vejška a Něžné vlny) proběhne vždy losování vstupenek a výherce hned na místě obdrží dárkový šek na večeři ve dvou v partnerské restauraci a současně dva volné vstupy na balet Popelka, který kino Hvězda nabídne ve čtvrtek 27. února.
„Filmy jsme volili tak, aby si každá věková skupina přišla na své. Všechny obsahují téma lásky a partnerství. Věřím, že nabídka je to více než atraktivní,“ říká ředitel Městských kin Josef Korvas.

Vybrané projekce:
čtvrtek 13. 2. 17.45
Křídla Vánoc
ČR 2013 / Režie: KARIN BABINSKÁ / 110 min. / od 12 let / 80 Kč
Večeře v restauraci Rotter
čtvrtek 13. 2. 20.00 hod.
Prodloužený víkend
USA 2013 / Režie: JASON REITMAN / 111 min. / od 12 let / titulky / 110 Kč
Večeře v restaurantu La Brusla
pátek 14. 2. 17.00 hod.
Vejška
ČR 2014 / Režie: TOMÁŠ VOREL ST. / 85 min. / od 12 let / 120 Kč
Večeře v restaurantu Maxi
pátek 14. 2. 19.00 hod.
Něžné vlny
ČR 2013 / Režie: JIŘÍ VEJDĚLEK / 103 min. / přístupný / 100 Kč
Večeře v restaurantu Šarovec

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace