Vánoční dárek pro fanoušky Scarlet rose? Klip!

Vánoční dárek pro fanoušky Scarlet rose? Klip!
Foto: FB  /  Při natáčení na brodském náměstí.
Uherský Brod Kultura 22 / 12 / 2020

Uběhly dlouhé tři měsíce, kdy kapela Scarlet rose stála v Uherském Brodě na pódiu a bavila své publikum. Absence živého hraní způsobená současnou pandemickou situací vyprovokovala muzikanty k natočení vánočního klipu, který je dárkem pro věrné příznivce Scarlet rose.

Nová písnička se jmenuje Pro štěstí. "Když tak nad tím přemýšlím, tak ona to vlastně není ani tak písnička. Teda ne písnička v tom pravém slova smyslu tak, jak by ji kdokoli čekal. Tvořili jsme ji jako dárek pro naše fanoušky," prozradil baskytarista Vlastimil Řezníček, který je autorem textu, hudební party složil Mirek Uher.

"Našli jsme úžasné propojení. Společně jsme řešili aranže a každý z kluků do písničky vložil kus svých pocitů," přiznal Vlastik Řezníček.

Je to první krok k nové desce?

Desku zatím nepřipravujeme. Máme momentálně rozdělaných asi šest dalších písniček a domluvili jsme se, že do každé z nich dáme maximum. Nic nás netlačí. Nemáme žádné smlouvy a budeme se natáčením spíš bavit. Ke každé hotové písničce spíš chceme natočit klip a vdechnout jí tak život na sociálních sítích.

Prozradíš nám příběh písničky Pro štěstí?

Hlavně je symbolem dobré vůle. Je v ní vzpomínka na celý tento zvláštní rok. V příběhu je zmínka o tom, co nám tento šílený rok vzal, ale taky, že nás něco naučil. V písničce je určité poselství naděje, že by mohlo být líp. Vznik písničky je zvláštní proces a nám se podařilo za minimální finanční náklady vytvořit zajímavé dílo. Všem, kteří se podíleli na naší nové písničce, moc děkujeme. Opravdu a upřímně.

Kde jste natáčeli?

Převážně na kouzelném náměstí v Uherském Brodě. Ale i na ostatních nádherných náměstích celého Zlínského kraje. Máme tady u nás opravdu krásná místa. A teď před vánočními svátky tato místa mají zvláštní atmosféru.

Koho v ní kromě kapely uvidíme?

V klipu se objeví naši kamarádi a děvčátka, která s náma nazpívala do písničky krásné pasáže. Video nám natočil Mirek Pakr.

Kdo vám ji natáčel?

Máme to štěstí, že náš zpěvák Mirek Uher mladší má doma své vlastní studio, kde můžeme v klidu tvořit a rozvíjet naše nápady.

Prozradíš nám termín premiéry?

Protože je to od nás dárek hlavně našim fanouškům, tak jsme se rozhodli, že ho prostě dostanou na Štědrý den. Premiéra bude tedy ve 12.00 na FB profilu kapely a samozřejmě na kanálu YouTube. 

Jak bude kapela trávit Vánoce?

Plánovali jsme nějaký vánoční večírek, ale uvidíme, jak nám to povolí tady ta vládní opatření. Každopádně Vánoce budeme všichni trávit se svými blízkými a Štědrý den a první hvězdu budeme určitě vyhlížet s naší novou písničkou Pro štěstí. Můžete to zkusit s námi. V myšlenkách tak v ty kouzelné okamžiky můžeme být všichni spolu. Děkujeme za vaši přízeň a přejeme všem posluchačům pevné zdraví a šťastné a veselé.

Klip si můžete pustit tady:

https://youtu.be/g6bqIAOJ900

 

 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace