Vyprodáno? Ověřte si to, možná budete překvapení

Vyprodáno? Ověřte si to, možná budete překvapení
Uherské Hradiště Kultura 13 / 06 / 2014

Také máte pocit, že se nemůžete dostat do Slováckého divadla, protože je vyprodáno? Nebaví vás stále sedět u telefonu a pak se dozvědět, že voláte pozdě? Slovácké divadlo vylepšuje své služby. Díky nim můžete být velmi překvapení. Jeden den je vyprodáno, ale už za pár hodin může být všechno jinak.
„Zavedli jsme nový systém předprodeje. Ten je nastavený tak, že když si někdo do určitého data nevyzvedne vstupenky, vracíme je zase zpátky do prodeje. Takže v jednu chvíli může být vyprodáno, ale brzy poté lístky budou a dokonce na velmi pěkná místa,“ vysvětluje ředitel divadla Igor Stránský a jako důkaz ukazuje například muzikál Donaha!. „Minulý týden to vypadalo, že nejbližší repríza je už úplně plná, teď se na ni uvolnilo pár lístků. U ostatních her je to podobné,“ dodává ředitel.
Zároveň připomíná i další možnost, jak sehnat lístky. „Je možné dokoupit si je i na představení, která jsou určená předplatitelům. Na každé představení jich vždycky několik máme,“ poukazuje na další způsob ředitel Stránský. Momentálně je největší zájem o komedie Rychlé šípy, 1+2=6, Nájemníci a Peklo v hotelu Westminster. Mezi muzikály vede Donaha!, mnoho diváků zajímá i psychologické drama Kočka na rozpálené plechové střeše či pohádková Lucerna. Všechny jmenované tituly divadlo v nejbližších týdnech zařadilo na program.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace