Yvetta Blanarovičová si oblíbila Hradiště

Yvetta Blanarovičová si oblíbila Hradiště
Foto: Marek Malůšek
Uherské Hradiště Kultura 15 / 09 / 2017

O tom, že si herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová oblíbila Uherské Hradiště, nemůže být pochyb. Muzikálová hvězda zde strávila první zářijový den a společně se zpěvákem Josefem Vojtkem vystoupila na benefičním koncertě The Best of Musicals - Rock - Pop - Opera a tuto středu přijede do slovácké metropole znovu na představení muzikálu Pokrevní bratři ve Slováckém divadle.
„Myslím, že jsme si Yvettu, ostatně jako všechny další herce, režiséry, muzikanty, kteří k nám do divadla přijedou, získali. Všichni opakují, že se tady cítí jako na dovolené, kde není žádný stres, a všichni se jen smějí. Je vidět, že jsou spolu rádi, a přitom odvádějí obrovský kus práce,“ říká Tomáš Šulaj, představitel jedné z titulních rolí muzikálu Pokrevní bratři.
Yvetta Blanarovičová v muzikálu ztvárňuje matku dvou hlavních hrdinů, Tomáše Šulaje a Davida Vaculíka, už téměř dva roky. Po každém představení diváci tleskají vestoje, herci neskrývají dojetí. „Takový muzikál se hned tak nevidí. Má všechno, co má dobrý muzikál mít,” potvrzuje druhý z pokrevních bratrů David Vaculík. Nejbližší a jedinou zářijovou příležitost vidět herce na jevišti budou mít zájemci už tuto středu. Divadlo ujišťuje, že pár volných vstupenek je ještě k dispozici.

Yvetta pomáhá
Yvetta Blanarovičová není jen herečkou a zpěvačkou (mimochodem stejně jako Tomáš Šulaj je držitelkou ceny Thálie), ale je rovněž zakladatelkou obecně prospěšné společnosti La Sophia, která se už téměř dvanáct let na různých úrovních věnuje charitativním aktivitám zaměřeným na pomoc opuštěným dětem. Cílem společnosti je podporovat vzdělání u hudebně a sportovně talentovaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace