SVAH ZLÍN – přípravy na sezónu vrcholí!

SVAH ZLÍN – přípravy na sezónu vrcholí!
Foto: archiv  /  ilustrační foto
Zlín Podnikání 16 / 12 / 2020

Svah Zlín bude ještě v letošní sezóně opět v provozu.

Areál, který několik sezón chátral, s nástupem nového majitele, kterým je skupina SYNOT, znovu ožije malými i velkými lyžaři či snowboardisty.

„Na svahu aktuálně probíhá modernizace, ať už se týká elektroinstalace, nového odbavovacího systému a turniketů, nových dětských pásů pro začínající lyžaře, zasněžovací techniky, kdy jsou pořízena nová sněžná děla, nebo třeba v neposlední řadě zde bude nové osvětlení, které přechází na moderní LED technologie a nabídne tak větší komfort především zájemcům o večerní lyžování,“ uvedla Magda Pekařová, tisková mluvčí skupiny SYNOT s tím, že práce v těchto dnech vrcholí tak, aby bylo vše co nejdříve připraveno pro malé i velké lyžaře.

Pro návštěvníky bude samozřejmostí také možnost využití odpovídajících služeb, které jsou dnes již nezbytností - například se jedná o bezplatné parkování, bufet včetně možnosti krytého posezení, lyžařský servis včetně půjčovny lyží a dalšího vybavení, ale také lyžařskou školu pro začínající lyžaře a další služby. Areál je totiž vhodný především pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře.

Lyžařům ve Zlíně bude tak, jako dosud, k dispozici sjezdovka o délce cca 300m a vlek – tzv. poma.  Nechybí samozřejmě ani malá sjezdovka pro děti. Největším benefitem areálu je jeho výhled na město Zlín a především velmi snadná dostupnost, kdy je v dosahu MHD.
autor: tisková zpráva

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace