Tradiční i moderní studio jógy

Tradiční i moderní studio jógy
Uherské Hradiště Podnikání 25 / 04 / 2016

V ulici Hradební v Uherském Hradišti vyrostlo zbrusu nové studio jógy Sixth Dimensions, které se od ostatních ale trochu liší.
Zeptali jsme se proto majitelky studia Marie Bradové, co všechno její studio nabízí.
U nás naleznete tradiční i moderní formy jógy - od klasické, přes dynamickou až po úplně diametrálně jiné styly, jako je jóga v sítích či fitness formy cvičení, a také speciální formy, kde se kombinuje fitness s jógou. Ale hlavně u nás najdete více než jen cvičení. U nás najdete pochopení, porozumění a pomocnou ruku. A v neposlední řadě smích a přátele.
Jak moc je vaše studio jiné?
Naše studia jsou jiná, tak jako já jsem jiná a jedinečná. Jako každý z nás na tomto světě.  Každý z nás je na tomto světě, aby hledal sám sebe, kdo je a proč tady je. Najít svoji rovnováhu a svoji pravdu. Je třeba být k sobě upřímný, nebýt k době zbytečně krutý, nemít strach, být odvážný, plný lásky. Důležité je umět odpouštět, pochopit, ale také umět se bránit a být ostrý, pokud se to týká samotné ochrany.
Můžete se na úvod čtenářům krátce představit?
Narodila jsem se v Klatovech, můj domov byl ale odjakživa v Přešticích. Práci jsem ale našla ještě o kousek dál, v Plzni. Můj život by se zdál běžný většině okolí, ale já  byla od mala jiná. Cítila jsem to, věděla, ale nevíte - nedokážete přesně říct, co to je a co se děje. Posloucháte rodiče a domníváte se, že mají ve všem pravdu. Deset let jsem pracovala ve velké energetické společnosti na Západě. Měla jsem se velmi dobře, co se týče financí, a k této práci jsem si provozovala svůj koníček. Původně jsem začínala s aerobikem. Mám okolo 26 certifikátů, počínaje aerobikem  a konče jógou.
Pokud vás zajímá, proč jsem přišla  zrovna do Uherského Hradiště a jak pokračovala moje další cesta, prozradím vám to
v dalším vydání DOBRÉHO DNE.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace