Vítězové: Vždy jsme chtěli zavěšenou televizi

Vítězové: Vždy jsme chtěli zavěšenou televizi
Foto: sal
Nivnice Podnikání 25 / 09 / 2009

Účast v soutěži Bydlím v novém zcela změnila podobu obývacího pokoje Petra Mazury a Andrey Hladišové. Nedalo nám to proto, abychom se sympatické dvojice nezeptali, co na konečnou podobu říkají a zda opravdu realizace odpovídá jejich představám. Na dotazy odpovídal především Petr, přičemž podle výrazu partnerky bylo zřejmé, že mluví v podstatě za oba.

Stěnu vašeho obývacího pokoje zdobí kamenná mozaika, vy jste ji chtěli již původně, ale někde jinde...
Kamenný prvek se nám vážně oběma hodně líbí, protože vnáší do domácnosti dotek přírody. Chtěli jsme proto kamennou mozaiku umístit na spojnici kuchyně a obýváku. Architekt nás ovšem přesvědčil o tom, že bude lépe, když ji dáme přímo do obývacího pokoje, a musím přiznat, že se nám to takto hodně líbí.
Přírodu vám ovšem nenavozuje jen kamenná mozaika, ale i tapeta. Měli jste zde dříve již nějakou tapetu?
Tapetu jsme doma nikdy neměli, ale opět jsme si nechali poradit a na internetu začali hledat. Když jsme uviděli tento motiv vyfocený na Novém Zélandu, hned jsme oba věděli, že to je přesně to, co hledáme. Chtěli jsme totiž takový nevtíravý snímek, který by doplňoval motiv na zdi.
Takže přírodní prvek byl od počátku důležitým aspektem přestavby?
Vždy jsme chtěli přírodní odstíny, protože všechno jednou časem zajde, ale přírodní prvek vždy zůstane stejný.
Ústředním bodem pokoje přesto asi zůstane sedačka. Jak jste s ní spokojeni?
Sedačka je úplně fantastická, absolutně předčila veškerá naše očekávání. Hned jsem se do ní zamiloval, jak jsem ji uviděl. Je měkká, dá se na ní dobře sedět i ležet. Ladí nám i barevně. Je takovým mírným retrostylem, prostě úplně taková, jakou jsem si přál.
Viděli již vaši známí a fanoušci finální podobu místnosti?
Se všemi doplňky to ještě nikdo neviděl, i když jsme to všem popisovali, je určitě něco jiného o tom slyšet a vidět to. Touto cestou bych chtěl všem, kdo nás podporovali a pro nás hlasovali, moc poděkovat a nabízíme jim, že mohou kdykoliv přijít a podívat se.
Soutěž nesla podtitul Pomůžeme vám splnit váš sen. Podařilo se tento slogan naplnit?
Asi pro každého člověka je nejdůležitější mít střechu nad hlavou, a proto každý asi někdy řešil otázku bydlení. Sami jsme si zrenovovali kuchyň a koupelnu, obývák nám ovšem moc chyběl. S rekonstrukcí jsme moc spokojeni a mohu, myslím si, že za oba, říci, ano, opravdu se nám splnil náš sen.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace