Zloději jsou stále více otrlí

Zloději jsou stále více otrlí
Uherské Hradiště Podnikání 04 / 07 / 2013

Letní dovolené jsou za dveřmi. Aby vám návrat domů nezhořkl, nezapomeňte na zabezpečení svých bytů a rodinných domů. Policejní statistiky jsou totiž výmluvné, o prázdninách se počet vykradených bytů a domů pravidelně rapidně zvyšuje. Zlodějům přitom nahrává právě jejich nulové zabezpečení. Jak nepříjemnostem předejít, to je parketa Marka Nohala, odborníka z Klíčového centra.
Na co bychom neměli před dovolenou zapomenout?   
Každopádně by každý majitel nemovitosti, ať už domku, bytu či kanceláře, neměl zapomenout promyslet úroveň zabezpečení svého majetku. Pravdou je, že během dovolených opouštíme svoje příbytky na několik dní a tak dáváme možnost zlodějům na nechtěnou návštěvu.
 V poslední době přibývá násilných vloupání hlavně vchodovými dveřmi, dá se tomu nějak předejít?
 Z praxe vám můžu potvrdit, že výjezdy k vypáčeným dveřím jsou na denním pořádku. Mám desetiletou praxi v oboru a zloději jsou čím dál tím více otrlí. Doporučuji proto zainvestovat do bezpečnostních dveří a zámků a zloději tak nedát šanci.
 Montáž těchto dveří zajišťujete také vy?
Ano, naše firma zajišťuje kompletní servis od výměny cylindrické vložky po montáž protipožárních a  bezpečnostních dveří včetně zazdění zárubní. Dveře ale jdou osadit i do stávající zárubně a udělat přímo na míru.
Když jste zmínil bezpečnostní dveře a jejich kvalitu, můžeme se zeptat, na kolik takové dveře vyjdou?
Je to samozřejmě závislé na zařazení do bezpečnostní třídy. Cena dveří se může pohybovat od osmi do dvaceti tisíc. Chtěl bych jenom upozornit, aby si lidi nepletli bezpečnostní dveře s protipožárními. Takové dveře nabízíme od čtyř tisíc. Zákazník by tak měl zvážit, jakou firmu si vybere, někteří prodejci jsou schopni prodat protipožární dveře klidně za 15-20 tisíc a zákazník si ještě myslí, že nakoupil s třicetiprocentní slevou. Já osobně bych dal přednost osvědčené firmě s kvalitním servisem. Jde přece o náš majetek.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace