Bílovské občany čeká skvělá budoucnost

Bílovské občany čeká skvělá budoucnost
Foto: pri
Bílovice Společnost 21 / 03 / 2014

Tělocvičnu v Bílovicích po obědě neobsadili žáci, nýbrž rodiče s dětmi. Ve spokojenosti si všichni užívali kouzelného karnevalu. Starší děti už svým příchodem daly jasně najevo, že nějaké to tancování a trdlování je už nebere, a pěkně prozkoumaly všechna zákoutí školní tělocvičny. Ostatní školáci se okamžitě vrhli do vodních hrátek s lodivodem Jirkou Hadašem.
Kdo všechny nejvíc překvapil, byli nejmenší. Někteří odmítli po obědě odpočívat a donutili rodiče přijít ještě před zahájením programu. Sršeli energií, tančili, běhali, soutěžili a jak Jirka slíbil, pěkně také kouzlili, nechala se slyšet Ivana Manclová, která přidala ve školním žargonu: Ty děti, které se po o vyspinkaly, měly sice očka uzounká, ale všechen ruch okolo je velmi rychle probral a zapojil do víru zábavy.
Na trochu nejistých nožkách okamžitě zaujaly svá místa mezi velkými kamarády a užívaly si to ze všech nejvíc. Co na tom, že někdy to šlo po čtyřech líp. V nejhorším si schruply pod dozorem dědy nebo babičky v kočárku za rohem, aby byli všichni svěží na přetahovanou, další tancování, kouzlení a společnou plavbu na rozbouřeném moři až po závěrečný výdej tomboly.
S únavou si nikdo z pořadatelského týmu Školské a kulturní komise hlavu nelámal. Únava? Jistě, že je, ale když pozorujete naše caparty v akci, vidíte, že to u nás žije. Už se těšíme, až pro nás budou pořádat seniorská setkání! dodala Manclová s úsměvem a jasnou vizí zabezpečené budoucnosti jejich kulturního vyžití.

Galerie

Tagy článku

TOPlist