BrodBand Stanislava Sládka oslavil plnoletost

BrodBand Stanislava Sládka oslavil plnoletost
Foto: Katka MAHĎÁKOVÁ  /  S bandem si zazpíval i starosta Ferdinand Kubáník.
Uherský Brod Společnost 08 / 12 / 2019

S orchestrem si zazpíval i finalista Superstar

Již poosmnácté se konal koncert orchestru léta známého jako Orchestr Stanislava Sládka. Tradiční koncert pod novým názvem BrodBand opět přilákal do uherskobrodského Domu kultury diváky všech věkových kategorií. Přišli si poslechnout známé české i zahraniční hity v netradičním podání.

V publiku nechyběl ani dlouholetý člen orchestru a nynější starosta Uherského Brodu Ferdinand Kubáník, který sám přiznal, že se na koncert dívá s trochou nostalgie. To bylo více jak deset let, co jsem s nimi vystupoval a zpíval, a pořád tam ta nostalgie k tomu orchestru je, rád si na ně zavzpomínám. Teď jsem si ale našel novou zábavu, to jsou heligonky, tak si to vynahrazuju tímto, přiznal starosta Uherského Brodu, který dnes v orchestru už jen pěvecky zaskakuje. 

Letošní koncert měl i své vzácné hosty. Jedním z nich byl Jaroslav Šmilauer, učitel ZUŠ, kterému během let prošel rukama nespočet malých zájemců o hru na klávesy či klavír. Druhým hostem pak byl mladý talentovaný zpěvák, vítěz pěvecké soutěže Rozjezdy pro hvězdy a finalista soutěže Československá Superstar, kde skončil na 4. místě, Martin Šafařík. Divákům zazpíval známé hity, ale i písničky z vlastní tvorby.

Jednou jsem s BrodBandem vystupoval v Uherském Ostrohu na plese, tak tam jsme se dali dohromady a Martin (pozn. red. Martin Marášek, jediný zakládající člen BrodBandu, který stále aktivně hraje) mě sem pozval, a tak jsem nemohl odmítnout, protože se mi líbili už tam, jak hrají a jak to prostě dělají zvláštní, objasnil Šafařík vznikl spolupráce s BrodBandem.


Galerie

Plnoletost BrodBandu

Plnoletost BrodBandu

01 / 12 / 2019
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace